Pracovníci úklidu nádraží | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Hledáme spolehlivé kolegy/ně na pozici UKLÍZEČ/UKLÍZEČKA v Praze – jedná se o úklid nádraží.

Pracovní zařazení je vhodné i pro osoby s OZP, pro které máme vytvořen status chráněného pracovního místa. Možnost práce na HPP/DPP/DPČ.
Požadujeme:
 čistý trestní rejstřík
 pečlivost, samostatnost, poctivost
Náplň práce:
 komplexní úklid vnějších i vnitřních prostor kancelářských nebo nádražních budov
V případě, že Vás nabídka zaujala, kontaktujte nás na telefonním čísle 725 492 336 nebo zašlete e-mail na drsata.jiri@sezev-facility.cz

Podobné inzeráty

úklid zkrácené úvazky

pro pracoviště v Kuřimi přijmeme brigádníky na úklidové práce červenec- září, nebo možnost dlouhodobé spolupráce
Hodinová sazba od 80 do 100,-Kč dle zařazení
Cena: Cena dohodou

úklidové práce

pro nová pracoviště v Kuřimi přijmeme pracovníky na odpolední, nebo večerní úklidové práce
Požadujeme pečlivost, zodpovědnost, čistý TR
Plat od 85-100,-Kč/h
Cena dohodou

Kategorie: Nabídka práce / Úklid a údržba
Město: Praha
Obnoveno: 7.12.2018
Prodejce: SEŽEV facility s.r.o.
ID: 1941877

SEŽEV facility s.r.o.