Vážení uživatelé,
ke dni 01. 03. 2024 bude ukončen provoz portálu spechato.cz. Od tohoto data nebude možné vkládat nové inzeráty ani stávající inzeráty zvýrazňovat, inzeráty zveřejněné před tímto datem však budou zveřejněné po dalších 30 dnů.

Po uplynutí 30 dnů ode dne 01. 03. 2024 bude stránka spechato.cz nevratně smazána, a to včetně všech inzerátů, osobních údajů uživatelů poskytnutých portálu v souvislosti s registracemi uživatelských účtů a případných záloh těchto údajů.

Děkujeme za pochopení

× Inzerát není aktivní

Přístroj neinvazivní indukční terapie "Biolis-03 FULL" | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Přístroj neinvazivní indukční terapie "Biolis-03 FULL", foto 1 Móda a zdraví, Zdravotní pomůcky | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Prodám přístroj neinvazivní indukční terapie "Biolis-03 FULL"

Střídavé elektrostatické pole je tvořeno elektronickým zařízením. Proč zařízení zachází? Jakýkoliv virus (VČETNĚ KORONAVIRU), bakterie, houba, rakovinová buňka jsou tvořeny smyčkami. Takový předmět nemůže být zničen přímým vystavením elektrickému proudu. Vyžaduje kruhový efekt, tzv. Stojaté vlny. Mishinova cívka vytváří rotaci elektrického pole a vytváří režim stojatých vln. Výsledkem je, že se mění hustota kruhových útvarů a rozkládají se na složky. V lidském těle se to děje pouze se smyčkovými formacemi.

Tel. č. 774031255

6 500 Kč

Kategorie: Móda a zdraví / Zdravotní pomůcky
Město: Praha 2
Obnoveno: 29.12.2023
Prodejce: Sergey
ID: 1963457

Sergey
Share Share Share