× Inzerát není aktivní

Pro zabavení dětí v autě i na dovolené CWM204 | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Pro zabavení dětí v autě i na dovolené CWM204, foto 1 Pro děti, Hračky | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Pro zabavení dětí v autě i na dovolené CWM204 Multifunkční MP5 – kamera, foto, herní konzole, rekorder a další. CWM-204 Kamera, fotoaparát.Nahrává, přehrává a archivuje filmy i fotografie, nahrává i přehrává řeč (možno použít jako záznamník), hudbu, filmy, videonahrávky, lze jej použít jako samotnou herní konzoli a při propojení AV kabelem jako externí konzoli. Rovněž lze na TV přehrávat filmy, fotografie, hudbu - v tomto případě se display automaticky vypne. Dále přístroj obsahuje FM radiopřijímač, digitální kameru a fotoaparát. Samozřejmostí je kalendář a budík. Přístroj lze využít i jako externí paměť. Přístroj má vlastní dva reproduktory. Vnitřní paměť: 8Gb (cca 10 celovečerních filmů) Příslušenství: prodlužovací kabel USB, AV kabel, sluchátka 3,5mm Jack, nabíječka, mnoho her v příslušenství na CD. Nové zboží, záruka, servis Více informací: www.pemacas.cz

Podobné inzeráty

Obchod Smoby City Shop

Obchod City Shop je úžasný nákupní set pokladny, nákupního košíku a příslušenství. Pokladna má funkční skener se zvuky. Když potřebuje pokladní odejít, může přepážku uzavřít.

Parametry:
Distribuce: C...
Cena: 959 Kč

Kuchyňka Smoby Studio Tefal oranžová

Kuchyňka Studio Tefal obsahuje sporák se zvuky vaření, troubu, ledničku, dřez a spoustu příslušenství. Součástí je zabudovaný presovar. Výborně prostorově řešená kuchyňka.

Parametry:
Věk: 3 +
Materi...
Cena: 1 039 Kč
1 190 Kč

Kategorie: Pro děti / Hračky
Stav: Nové Město: Česká Lípa
Obnoveno: 18.10.2016
Prodejce: Petr Malý
ID: 179004

Petr Malý
Share Share Share