× Inzerát není aktivní

Problém s imunitou? Časté nachlazení a horečky? | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Problém s imunitou? Časté nachlazení a horečky?, foto 1 Móda a zdraví, Kosmetika | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

To je běžné, dneska naprosto, jak to řešíte? My dříve jen přes lékařku a to byla rýma, kašel, teplota, potažmo horečka .. 14 dní doma .. pak dobrý a zase, repete a stále dokola a nejlepší bylo, když jsme to chytili i my dospělí, to se nám to doma hezky točilo a nebyla cesta ven. Tak to ukončete toto trápení a vyzkoušejte OK Alfa+, což je bylinný český výrobek, bez chemie, opravdu přírodní. Je zajímavá tím, že obsahuje 17 druhů bylinek, posiluje imunitní systém, dokonce organismus nastartuje, dodává energii a při dlouhodobém užívání posílí skvěle imunitu. Celkově pročistí organismus a tělo se dá do pořádku. Já dávám v určitých časových intervalech své dceři od jejích 2 let a starší dceři od 5-ti let ..
ale vím o maminkách, které se nerozpakují dát OK Alfu+ už i od jednoho roku života dítěte. No a proč ne? Bylinky fungovaly, fungují a fungovat budou i v budoucnu.

OK Alfa+ nemá nežádoucí účinky!!

OK Alfa+ vydrží dle způsobu užívání - u dítěte i 3 měsíce! Kolik Vás stojí bombonky Marťánci? stovku, dvě za měsíc a kolik Vás pak stojí léčba u lékaře, protože Marťánci Vám nezabírají? Jen si to vypočítejte :) V konečné fázi zaplatíte více, než když si jednorázově koupíte OK Alfa+ za 810,- Kč :)

V případě potřeby se mě zeptejte, ráda poradím a vysvětlím. :)

Nezávislý obchodní partner, poradce pro zdravou výživu . Andrea Veselá - 01-005503

Podobné inzeráty

810 Kč

Kategorie: Móda a zdraví / Kosmetika
Stav: Nové
Město: Brno
Obnoveno: 19.3.2020
Prodejce: Andrea Veselá 01-005503
ID: 131301

Andrea Veselá 01-005503
Share Share Share