Vážení uživatelé,
ke dni 01. 03. 2024 bude ukončen provoz portálu spechato.cz. Od tohoto data nebude možné vkládat nové inzeráty ani stávající inzeráty zvýrazňovat, inzeráty zveřejněné před tímto datem však budou zveřejněné po dalších 30 dnů.

Po uplynutí 30 dnů ode dne 01. 03. 2024 bude stránka spechato.cz nevratně smazána, a to včetně všech inzerátů, osobních údajů uživatelů poskytnutých portálu v souvislosti s registracemi uživatelských účtů a případných záloh těchto údajů.

Děkujeme za pochopení

Probuzení Tmy - sci-fi | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Probuzení Tmy - sci-fi, foto 1 Hobby, volný čas, Knihy | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Prodám knihu "Probuzení Tmy". Knihu napsala známá spisovatelka sci-fi románů Susan Cooperová a vydalo nakl. Albatros v Klubu mladých čtenářů v Praze roku 2007. Will Stanton, který právě oslavil jedenácté narozeniny a objevil v sobě netušené schopnosti...... Rasa Dávných, která se připravuje ke střetu s odvěkým nepřítelem.......a Tma, která se probouzí k rozhodující bitvě..... Kniha má tři části: 1.č. Odhalení, 2.č. Poznání, 3.č. Zkoušky.Kniha je v perfektním, nepoškozeném stavu a má 250 stran. Je jako nová, vhodná i jako krásný dárek pro milovníky fantazie. Kniha byla i zfilmována.
Nabídněte. J.Rodová

Podobné inzeráty

Malin na pustém ostrově

Prodám knihu pro děti (pro začínající čtenáře) "Malin na pustém ostrově". Knihu napsal Hans Peterson a ilustroval Jiří Fixl. Vydalo nakl.Albatros v Praze roku 1982 v edici První čtení. 1.vydání. Má dv... Cena: Cena dohodou

O zakleté žábě

Prodám knihu slovenských lidových pohádek v češtině "O zakleté žábě". Knihu napsal Ondrej Sliacky a ilustroval Lumír Ševčík. Vydala nakl. Albatros v Praze roku 1985 v edici První čtení. 1.vydání. Kni... Cena: Cena dohodou
Cena dohodou

Kategorie: Hobby, volný čas / Knihy
Město: České Budějovice
Obnoveno: 9.1.2024
Prodejce: Jarka
ID: 2435611

Jarka
Telefon: 606 XXX Ukázat celé
Poslat zprávu prodejci Rozbalit

Dbejte na bezpečnost!
Neplaťte předem, například za dopravu. Nesdělujte svoji adresu ani telefonní číslo při prvním kontaktu. Zjistěte více o bezpečnosti!

Share Share Share