Produktový manažer / vedoucí nákupu | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

MERE – síť řetězců v Rusku a Evropě, včetně více než 2 000 obchodů. V našich obchodech je velký výběr zboží za nízké ceny. Máme pobočky v Rusku, Kazachstánu, Bělorusku, Rumunsku, Polsku, Ukrajině, Litvě, Německu a České republice.
Z důvodu rozšíření služby v České republice hledáme manažera pro kategorie potraviny a spotřební zboží.
Náplň práce:
• Vytváření produktové nabídky.
• Analýza trhu, vypracování prodejních plánů.
• Vyhledání dodavatelů, vedení rozhovorů o snižování nákupních cen.
• Výpočet marginality, výrobní ceny
• Analýza prodeje zboží

Požadavky:
• Specializace: ekonomie, znalost produktového managementu, nákup, marketingové technologie
• Znalost struktury kupní ceny od výrobce
• Zkušenosti na stejné pozici minimálně 1 rok.
• Zkušenost s nákupem
• Schopnost rozhodovat nezávisle, pracovat bez pokynů a předpisů.
. Angličtina na hovorové úrovni

Výhody:
- Znalost procesů nákupu, znalost českých dodavatelů a výrobců
- Dobrá správa IT nástrojů (Office Pack, Internet,)
- Silné analytické postřehy
- Otevřenost a schopnost přizpůsobit se měnícímu se prostředí.