Profesionální správa zbožových srovnávačů [Heureka, Zbozi, Glami, Biano, Favi, atd.] | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Profesionální správa zbožových srovnávačů [Heureka, Zbozi, Glami, Biano, Favi, atd.], foto 1 Obchod a služby, Reklamní, marketingové a IT služby | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Krásný den! Už šest let se ve světě digitálního marketingu zabývám primárně správou zbožových srovnávačů. Pro své klienty zkonzultuji, nastavím a spustím produktové kampaně na Heurece, Zbozi.cz a dalších srovnávačích, vyladím produktové feedy, vytvořím strategie na míru a to vše okořením daty vydolovanými z hlubin Analytics a všech dostupných datových kanálů, které mám k dispozici.

Vzhledem k uvolnění určitého časového fondu rozšiřuji své portfolio osobních klientů.

Mělo by však zaznít, že jsem certifikovaným Mergado specialistou a certifikovaným Heureka partnerem, viz.
https://certifikace.heureka.cz/michal-legiersky
https://www.mergado.cz/certifikovani-specialiste

Krom toho také vytvářím a udržuji vlastní nástroj pro automatizovaný bidding produktů na Heurece a Zbozi.cz, díky kterému našim klientům nastavuji automatizované biddingové strategie na míru. A abych toho neměl málo, už nějaký ten rok se aktivně motám kolem SEO, webové analytiky a začínám objevovat svět profesionálního email marketingu a affiliate.

V případě zájmu o společnou spolupráci mohu garantovat profesionalitu, zkušenosti z práce na předních subjektech tuzemského (a do určité míry i zahraničního) trhu a také to, že vám nebudu věšet bulíky na nos (což bývá velký problém při práci s velkou částí freelancerů). V případě, že si stanovíte nereálné cíle, na rovinu vám to řeknu už v počátcích a nebudu utrácet drahocenný čas jak váš, tak svůj vlastní.

Jsem ochoten realizovat i jednorázové práce a profesionální prvotní nastavení vaší inzerce. Pokud chcete brát inzerci na srovnávačích opravdu vážně a toužíte vymáčknout z nich maximum, dejte vědět a domluvíme se nejen na prvotním postupu a doporučení, ale také na oboustranně férové a výhodné spolupráci. Základem bude příznivá cena a férový, upřímný přístup, který očekávám i od vás.

Mějte krásný den,
Michal Legierský

Podobné inzeráty

Stěhujeme non -stop v Ostravě

Stěhujeme stále, jsme tady pro Vás, stěhujeme non-stop. Volejte na tel.731273190 děkuji Ruda Cena: Cena dohodou

Nabízím tvorbu webových stránek

Nabízím tvorbu webových stránek:
- Cena individuální - záleží na požadavcích.
- Jednoduché, moderní a hezké stránky.
- Editovat si je můžete sami.
- Bezplatné zálohy u mě.
- Vytvoření webových st...
Cena: Zdarma
Cena dohodou

Kategorie: Obchod a služby / Reklamní, marketingové a IT služby
Město: Olomouc
Obnoveno: 14.9.2021
Prodejce: Michal Legierský
ID: 2091394

Michal Legierský
Telefon: 792 XXX Ukázat celé
Poslat zprávu prodejci Rozbalit

Dbejte na bezpečnost!
Neplaťte předem, například za dopravu. Nesdělujte svoji adresu ani telefonní číslo při prvním kontaktu. Zjistěte více o bezpečnosti!

Share Share Share