REPREZENTATIVNÍ HOSTESKY NA VELETRH CANNAFEST V PRAZE S AJ | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

REPREZENTATIVNÍ HOSTESKY NA VELETRH CANNAFEST V PRAZE S AJ, foto 1 Nabídka práce, Brigády | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Hledáme šikovné a spolehlivé hostesky na veletrh Cannafest, který se koná na PVA EXPO Praha. Požadavkem je angličtina na hovorové úrovni, přičemž každý další jazyk minimálně na úrovni A2 je výhodou! Náplní práce bude obsluha stánku a propagace vybraného klienta, rozdávání propagačních materiálů, apod. Neváhejte a zúčastněte se této specifické a pohodové akce.

Odměna: 200 Kč/hod

Místo: PVA EXPO Praha
Náplň práce: obsluha stánku a propagace vybraného klienta, rozdávání propagačních materiálů, navazování obchodních kontaktů

Termíny a pracovní doba:
– 4.11. 2022, 10:00 – 20:00
– 5.11. 2022, 10:00 – 20:00
– 6.11. 2022, 10:00 – 18:00

Požadavky:
– angličtina na komunikativní úrovni,
– další jazyk minimálně na úrovni A2 výhodou!
– celkově dobré komunikační schopnosti
– proaktivita, příjemné vystupování

- věk 18+

V případě zájmu se neváhejte hlásit!