Vážení uživatelé,
ke dni 01. 03. 2024 bude ukončen provoz portálu spechato.cz. Od tohoto data nebude možné vkládat nové inzeráty ani stávající inzeráty zvýrazňovat, inzeráty zveřejněné před tímto datem však budou zveřejněné po dalších 30 dnů.

Po uplynutí 30 dnů ode dne 01. 03. 2024 bude stránka spechato.cz nevratně smazána, a to včetně všech inzerátů, osobních údajů uživatelů poskytnutých portálu v souvislosti s registracemi uživatelských účtů a případných záloh těchto údajů.

Děkujeme za pochopení

× Inzerát není aktivní

Recepční - nástup od 1.3.2024 | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Fakulta architektury ČVUT v Praze přijme zaměstnance/kyni na pozici recepční na úvazek 0,9 s nástupem od 1. 3. 2024. Dvousměnný provoz (ranní a odpolední směny). Znalost AJ vítána. Pouze vážní zájemci - posílejte aktualizované CV.

Nabízíme příjemné pracovní prostředí, stravovací paušál, 6 týdnů dovolené (poměr. část), dobré dopravní spojení (metro A - Dejvická, tram č. 8, 18 - zast. Lotyšská)

Požadavky: práce s PC, trestní bezúhonnost

Podobné inzeráty

Akviziční asistentka

Hledám nového člena do našeho týmu na pozici akviziční asistentky. Na starosti bude mít komunikaci s klienty, rozvoj obchodních příležitostí a koordinaci obchodních aktivit. Práce je možná na zkrácený... Cena: Cena dohodou

Příslušník VS - náborový příspěvek 100 000 Kč

Věznice Stráž pod Ralskem
Volné služební místo – Strážný, Dozorce Vězeňské služby ČR s náborovým příspěvkem 100 000 Kč a stabilizačním příplatek 2 500 Kč/měs. (vhodné nejen pro absolventy středních a...
Cena: Zdarma
Cena dohodou

Kategorie: Nabídka práce / Administrativa
Typ pracovního poměru: Jiné
Typ smlouvy: Částečný úvazek Město: Praha 6
Obnoveno: 1.2.2024
Prodejce: Petra Průšová
ID: 2441885

Petra Průšová
Share Share Share