SECURITY ADMINISTRÁTOR/KA -40000 Kč+ velmi dobrá AJ | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

SECURITY ADMINISTRÁTOR/KA -40000 Kč+ velmi dobrá  AJ, foto 1 Nabídka práce, Management | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

SECURITY ADMINISTRÁTOR/KA -40000 Kč+ velmi dobrá AJ

Požadujeme:
Znalosti, zkušenosti a dovednosti:
-SŠ – min. 2 roky praxe v administrativní pozici
- Zkušenost s bezpečnostními systémy a bezpečnostní dokumentací
-Logické a technické myšlení
-AJ – komunikativní úroveň

Osobní vlastnosti:
-Komunikativnost, spolupráce a iniciativa, spolehlivost

Hlavní účel pozice:
-Implementace nových standardů BOZP/security pro provoz AC na základě požadavků zákazníka.

Náplň práce, činnosti a zodpovědnosti:
-kontrola dodržování bezpečnostních pravidel
-správa plánu korektivních akcí
-kontrola kamerových záznamů, ověřování funkčnost zařízení (uchovávání záběrů), testování a recertifikace CCTV systému
-ověřování funkce čtečky vstupních karet, péče o dočasné vstupní karty
-testování a recertifikace přístupového systému vstupních karet
-kontrola aktivních karet vs seznamu aktivních zaměstnanců
-kontroluje účty virtuální privátní sítě
-účast na jednáních o bezpečnosti (člen Incident Management týmu)
-reportování a provádění bezpečnostních metrik
-revidování Anti-Virus reportu
-kontrola všech účtů používaných v síti Apple, včetně účtů pro správu sítě
-audit systémů pro „změnový management“
-kontrola protokolů pro systémy a zařízení, jako jsou Gateway nebo Firewall
-revize funkčnosti sítě a bezpečnostních technologií
-audit všech zařízení obsahující Apple data
-kontrola a správa dohod o mlčenlivosti
-zajišťování absolvování každoročních bezpečnostních školení
-kontrola aktualizace zásad, postupů a procesů v rámci bezpečnostních politik a směrnic
-zajišťování procesu řízení změn (oznámení/schvalování)
-sledování hlášení bezpečnostních anomálií

Nabízíme:
*Práci na HPP
*Firemní telefon, notebook, kariérní posun
*Plat: 40 000 Kč
*Adresa pracoviště: Všechromy 65, 251 64 Strančice, Praha
Nástup: Prosinec