ELEKTROKOLO | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

ELEKTROKOLO, foto 1 Sport a příslušenství, Cyklistika | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Ovládací panel na řídítkách nabízí přehled o stavu baterie, aktuální rychlosti, indikátor zapnutých světel i blinkrů. Součástí výbavy je pevný stojan, zpětné zrcátko, pohybový alarm, lankový zámek, klakson a drátěný nosič jako náhražka za sedadlo spolujezdce. Maximální podporovaná rychlost 25 km/h, dojezd dle terénu a váhy jezdce kolem 35 km. Motor 500 W v zadním kole spolu s pětistupňovou volbou převodu řízenou levou rukojetí, nosnost 130 kg, nová vyjímatelná iontová baterie 36V 14Ah. Je to výjimečné kolo ve velmi dobrém stavu, nově obuté, velmi krátce užívané. Neodhadl jsem jízdu ve městě jakési rokle s mojí nadváhou a tím častý příšlap do kopcovitých ulic. Stál bych i o výměnu za silnější s doplatkem. Řidičský průkaz na tento model není vyžadován. Vzniká tím však povinnost mít na stroji přišroubované šlapací pedály a nainstalovaný řetěz. Do padesáti km mohu přivézt.

Podobné inzeráty

ELEKTROBABETA

Splňuje požadavky pro každodenní aktivní provoz. Ovládací panel na řídítkách nabízí přehled o stavu baterie, aktuální rychlosti, indikátor zapnutých světel i blinkrů. Součástí výbavy je pevný stojan, ... Cena: 18 000 Kč
18 000 Kč

Kategorie: Hobby, volný čas / Sport a příslušenství / Cyklistika
Typy aktivit: Cyklistika Město: Tachov
Obnoveno: 1.12.2023
Prodejce: PepaS
ID: 2206959

PepaS
Poslat zprávu prodejci Rozbalit

Dbejte na bezpečnost!
Neplaťte předem, například za dopravu. Nesdělujte svoji adresu ani telefonní číslo při prvním kontaktu. Zjistěte více o bezpečnosti!

Share Share Share