SUD JAKO UDÍRNA TAKÉ VÝMĚNOU | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

SUD JAKO UDÍRNA TAKÉ VÝMĚNOU, foto 1 Zahrada, zahradní příslušenství, Venkovní nábytek | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Prodám nebo vyměním za Elektrokolo s finančním vyrovnáním. Udírna je vyrobená z barikového sudu od vína za účelem vícerého využití nejen do vaší zahrady, kde určitě zaujme. Je multifunkční a umožňuje proto uzení, douzování či jen ohřev potravin. Třešničkou na dortu je mimo jiné i to, že neslouží jen jako udírna, ale je drobným zásahem s doplňkem tím, co můžete využívat od jara do podzimku jako zcela něco jiného, což u jiných udíren nelze a při potřebě udit (což není tak časté) zase stav vrátit. Uvnitř jsou křížově 2 tyče k závěsu uzení spolu s roštem, který lze snadno vyjmout, nebo snížit na požadovanou hloubku. Komínek udírny je vyroben z nerezu, má regulační klapku tahu a lze snadno sejmout pro případnou přepravní manipulaci. K udírně není standardně dodáváno topeniště pro častou volbu vlastního, ale je možné jej rovněž vyžádat. Při požadavku dodání jej, konzultuji konkrétní volbu předem včetně kouřovodu. Nabídněte.

17 000 Kč

Kategorie: Dům a zahrada / Zahrada, zahradní příslušenství / Venkovní nábytek
Město: Tachov
Obnoveno: 1.12.2023
Prodejce: PepaS
ID: 2072206

PepaS
Poslat zprávu prodejci Rozbalit

Dbejte na bezpečnost!
Neplaťte předem, například za dopravu. Nesdělujte svoji adresu ani telefonní číslo při prvním kontaktu. Zjistěte více o bezpečnosti!

Share Share Share