SVÁŘEČ - - možno zálohy + ubytovaní - PLZEŇ | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

SVÁŘEČ - - možno zálohy + ubytovaní - PLZEŇ, foto 1 Nabídka práce, Řemeslné práce | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

PŘIJMEME SVÁŘEČE PRO VÝZNAMNÝ PODNIK V PLZNI SVÁŘEČE

POŽADUJEME:
- PRAXI V OBORU MIN. 2 ROKY NA POZICI SVÁŘEČE
- ORIENTACI VE VÝKRESOVÉ DOKUMENTACI
- PRŮKAZ SVÁŘEČE NA CO2 EN9606 135 - Nutné certifikáty na tupý i koutový svár
- SPOLEHLIVOST

NABÍZÍME
- SMLOUVU NA HPP NEBO SPOLUPRÁCI NA ŽL
- MOŽNOST UBYTOVÁNÍ
- TÝDENNÍ ZÁLOHY ZÁLOH
- MOŽNOST PŘESČASŮ
- STABILNÍ ZAMĚSTNÁNÍ S DLOUHODOBÍM UPLATNĚNÍM
- ROZŠÍŘENÍ KVALIFIKACE SVÁŘEČE

PLAT:
-Na HPP AŽ 195,-/hod.

Oslovujeme tímto kandidáty z celé ČR vzhledem k zajištěnému ubytování v místě práce
Nástup možný IHNED

V případě zájmu volejte či pište na tel: 777 573 051 nebo nás kontaktujte osobně na adrese: Markmont s.r.o. – Poděbradova 2842/1, Plzeň – Avalon Business centrum

Podobné inzeráty

Svářeč 195,-/hod !!

POŽADUJEME:
- PRŮKAZ SVÁŘEČE NA CO2 EN9606 ...
Cena: 195 Kč

Elektromechanik - možnost ubytování

Do strojní výroby kolejových vozidel v Plzni hledáme šikovné elektromechaniky a elektromechaničky.
Zaměstnání vhodné i pro absolventy či ženy.

Náplň práce:
Příprava a rozvod kabeláže, drobné opra...
195 Kč

Kategorie: Nabídka práce / Řemeslné práce
Typ pracovního poměru: HPP
Typ smlouvy: Částečný úvazek Město: Plzeň
Obnoveno: 6.4.2021
Prodejce: Aneta Randová
ID: 2047380

Aneta Randová