Sága rodu Forsytů I. a II.díl - historické romány | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Sága rodu Forsytů I. a II.díl - historické romány, foto 1 Hobby, volný čas, Knihy | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Prodám dvě knihy a to: Sága rodu Forsytů I. a II.díl. Napsal je John Galsworthy a vydalo nakl. Odeon -Nakl. krásné literatury a umění v edici Krásná literatura v Praze roku 1991.
I.díl - Vlastník (má tři části) a II.díl - V pasti (a má také tři části. Kniha zachycuje život tří generací rozvětveného patricijského rodu od poklidného údobí vlády královny Viktorie až po dvacátých let našeho století. Obě knihy jsou v perfektním, nepoškozeném stavu a mají 351 stran a 285 stran. Vhodné i jako pěkný dárek.
Nabídněte. J.Rodová

Podobné inzeráty

Malin na pustém ostrově

Prodám knihu pro děti (pro začínající čtenáře) "Malin na pustém ostrově". Knihu napsal Hans Peterson a ilustroval Jiří Fixl. Vydalo nakl.Albatros v Praze roku 1982 v edici První čtení. 1.vydání. Má dv... Cena: Cena dohodou

O zakleté žábě

Prodám knihu slovenských lidových pohádek v češtině "O zakleté žábě". Knihu napsal Ondrej Sliacky a ilustroval Lumír Ševčík. Vydala nakl. Albatros v Praze roku 1985 v edici První čtení. 1.vydání. Kni... Cena: Cena dohodou
Cena dohodou

Kategorie: Hobby, volný čas / Knihy
Město: České Budějovice
Obnoveno: 28.11.2023
Prodejce: Jarka
ID: 2432146

Jarka
Telefon: 606 XXX Ukázat celé
Poslat zprávu prodejci Rozbalit

Dbejte na bezpečnost!
Neplaťte předem, například za dopravu. Nesdělujte svoji adresu ani telefonní číslo při prvním kontaktu. Zjistěte více o bezpečnosti!

Share Share Share