Šaman, Katalánec - 2x beletrie | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Šaman, Katalánec - 2x beletrie, foto 1 Hobby, volný čas, Knihy | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Prodám dvě knihy od Noaha Gordona a to:" Šaman " a "Katalánec". Obě knihy napsal Noah Gordon.
1. Šaman - Děj knihy se odehrává v USA kolem poloviny 19.století Kniha dostala v roce 1992 cenu za nejlepší historický román. Román je zalidněný nádhernými postavami, bohatý na zápletky a překypuje nesmírně zajímavými hustorickými podrobnosti. Kniha je historický román, detektivka, politický tthrillrt, o lásce a nenávisti., prospikovaný jemným humorem a .jemnou erotikou - to vše je román Šaman. Vydalo nakl. Knižní klub v Praze roku 1995 Je v perfektním, nepoškozeném stavu i s obalem a má 585 stran. Je jako nová, vhodná i jako krásný dárek.
2. Katalánec- Příběh Josepa a jeho rodiny. V knize sledujete zajímavý příběh o lásce k půdě a o proměně rebela v usazeného vinaře........ Knihu vydalo nakl. Euromedia Group-Knižní klub v Praze roku 2008. Kniha je v perfektbnmn, nepoškozeném stavu i s obalem a má 288 stran. Je jako nová, vhodná i jako pěkný dárek.
Nabídněte. Jarka Rodová

Podobné inzeráty

Malin na pustém ostrově

Prodám knihu pro děti (pro začínající čtenáře) "Malin na pustém ostrově". Knihu napsal Hans Peterson a ilustroval Jiří Fixl. Vydalo nakl.Albatros v Praze roku 1982 v edici První čtení. 1.vydání. Má dv... Cena: Cena dohodou

O zakleté žábě

Prodám knihu slovenských lidových pohádek v češtině "O zakleté žábě". Knihu napsal Ondrej Sliacky a ilustroval Lumír Ševčík. Vydala nakl. Albatros v Praze roku 1985 v edici První čtení. 1.vydání. Kni... Cena: Cena dohodou
Cena dohodou

Kategorie: Hobby, volný čas / Knihy
Město: České Budějovice
Obnoveno: 30.12.2023
Prodejce: Jarka
ID: 2429841

Jarka
Telefon: 606 XXX Ukázat celé
Poslat zprávu prodejci Rozbalit

Dbejte na bezpečnost!
Neplaťte předem, například za dopravu. Nesdělujte svoji adresu ani telefonní číslo při prvním kontaktu. Zjistěte více o bezpečnosti!

Share Share Share