Sedací postroj Petzl Falcon S-L | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Sedací postroj Petzl Falcon S-L, foto 1 Sport a příslušenství, Turistika | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Pás a nožní popruhy jsou polstrovány prodyšnou perforovanou pěnou, která poskytuje maximalní pohodlí. Přední polohovací připojovací bod rozděluje váhu rovnoměrněji mezi pás a nožní popruhy při práci v zavěšení. Dva postranní polohovací připojovací body přenáší váhu rovnoměrně kolem pásu při práci s oporou nohou o podložku. Textilní postranní připojovací body pro občasné použití. Zadní připojovací přezka umožňuje připojení hrudního postroje TOP nebo TOP CROLL. Pás a ramenní popruhy jsou opatřeny samosvornými přezkami DoubleBack. Čtyři poutka na materiál: dvě tuhá vepředu pro snadnější přístup k materiálu a dvě pružná vzadu, která nepřekáží při nošení batohu. Dva sloty pro nosiče materiálu CARITOOL.

Parametry:
Distribuce: CZ
Expresní doručení Českou poštou (Balík do ruky) zdarma

Podobné inzeráty

Piknikový koš Cilio Varese

Stylový proutěný piknikový koš Varese z tmavého proutí pro 4 osoby, s podšívkou a s termotaškou uvnitř koše. Koš obsahuje vše co je potřebné k pikniku v přírodě. Ideální jako svatební dar.

Parametry:...
Cena: 2 389 Kč

Batoh Lowealpine Tfx Appalachian 65:85

Lowe alpine TFX Appalachian 65:85 je lehký batoh s vynikajcím zádovým systémem TFX 6 pro maximální komfort. Batoh má skládané boční kapsy a elastického pavouka umožňující snadné připnutí věcí na batoh... Cena: 3 019 Kč
2 589 Kč

Kategorie: Hobby, volný čas / Sport a příslušenství / Turistika
Město: Praha
Přidáno: 13.8.2014
Prodejce: Inzerent
ID: 1077860

Share Share Share