Vážení uživatelé,
ke dni 01. 03. 2024 bude ukončen provoz portálu spechato.cz. Od tohoto data nebude možné vkládat nové inzeráty ani stávající inzeráty zvýrazňovat, inzeráty zveřejněné před tímto datem však budou zveřejněné po dalších 30 dnů.

Po uplynutí 30 dnů ode dne 01. 03. 2024 bude stránka spechato.cz nevratně smazána, a to včetně všech inzerátů, osobních údajů uživatelů poskytnutých portálu v souvislosti s registracemi uživatelských účtů a případných záloh těchto údajů.

Děkujeme za pochopení

Skalpel, prosim, Můj brácha, Na konci aleje | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Skalpel, prosim, Můj brácha, Na konci aleje, foto 1 Hobby, volný čas, Knihy | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Prodám tři knihy (i jednotlivě) od spisovatelky Valji Stýblové:
1. "Skalpel, prosim" - z prostředí nemocnice. Popisuje atmosféru nemocnice, zachycuje život a práci profesora lékařského týmu, osudy pacientů...... Kniha je v perfektním,nepoškozeném stavu i s obalem a má 258 stran. Vydalo nakl. Československý spisovatel v Praze roku 1987. Je jako nová, vhodná i jako pěkný dárek.
2. "Na konci aleje" - Hlavní hrdina románu je 70-letý, zapšklý, chladný člověk, který má negativní vztah k lidem v domově důchodců, kde vede kroniku. Dbá na své zdraví, a správnou výživu a je vypočítavý..... Vydalo nakl. Odeon v Praze roku 1988 v Klubu čtenářů. Je v perfektním,nepoškozeném stavu i s obalem a má 235 stran.. Vhodná i jako pěkný dárek.
3. "Můj brácha" - ilustrace Karel Beneš, vydalo nakl. Československý spisovatel v Praze roku 1982. Kniha je v dobrém stavu i s obalem a má 95 stran.
Nabídněte. Jarka Rodová

Podobné inzeráty

Malin na pustém ostrově

Prodám knihu pro děti (pro začínající čtenáře) "Malin na pustém ostrově". Knihu napsal Hans Peterson a ilustroval Jiří Fixl. Vydalo nakl.Albatros v Praze roku 1982 v edici První čtení. 1.vydání. Má dv... Cena: Cena dohodou

O zakleté žábě

Prodám knihu slovenských lidových pohádek v češtině "O zakleté žábě". Knihu napsal Ondrej Sliacky a ilustroval Lumír Ševčík. Vydala nakl. Albatros v Praze roku 1985 v edici První čtení. 1.vydání. Kni... Cena: Cena dohodou
Cena dohodou

Kategorie: Hobby, volný čas / Knihy
Město: České Budějovice
Obnoveno: 8.1.2024
Prodejce: Jarka
ID: 2151081

Jarka
Telefon: 606 XXX Ukázat celé
Poslat zprávu prodejci Rozbalit

Dbejte na bezpečnost!
Neplaťte předem, například za dopravu. Nesdělujte svoji adresu ani telefonní číslo při prvním kontaktu. Zjistěte více o bezpečnosti!

Share Share Share