Skaut,Junák,Sokol,Pásky,Přezky,čepice Sokol | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Skaut,Junák,Sokol,Pásky,Přezky,čepice Sokol, foto 1 Hobby, volný čas, Sběratelství a starožitnosti | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Prodám sběratelům skautingu a Foglara tyto dvě samotné přezky první Skaut(pěkná trochu poškozená v nápise a nekompletní protikus),druhá kompletní samotná přezka Junák,dále solidní zdobenou vykrajovanou oválnou přezku Sokola hranatou stříbrnou přezku Sokol,nakonec odznáček Sokol.Další tu mám 4 staré kompletní pásky Junák,dále 2 pěkné kompletní opasky s hranatou přezkou Sokol,super stavy,dále černý Sokolský pásek s krásně zdobenou vykrajovanou oválnou přezkou,je moc pěkný a zachovalý a 4 vyhledávané staré moc pěkné opasky s přezkou skaut a hlavou psa na protikuse,pěknou sokolskou čepici i s perem ,odznáček sokol a hranatá přezka sokol,sokolský malý kulatý pásek a nakonec tu mám solidní originální sokolskou čapku, je trochu horší stav,ale pořád pěkná i s odznáčkem(rozprodej sbírky).Možno i jednotlivě.Nabídky prosím pouze na e-mail.Díky.

Podobné inzeráty

Prodám panenku - RETRO

Prodám panenku - RETRO, poškozená na zadní straně hlavy.
Poštovné hradí kupující.
Možné osobní předání v Praze i Ostravě.
Cena: Cena dohodou

Výměna 20 Kč mincí

Nabízím k výměně sadu pamětních 20 Kč mincí z r. 2019 za pamětní 20 Kč mince z r. 2018. Cena: Výměna
Cena dohodou

Kategorie: Hobby, volný čas / Sběratelství a starožitnosti
Město: Pelhřimov
Obnoveno: 7.12.2022
Prodejce: miki
ID: 1978019

miki
Poslat zprávu prodejci Rozbalit

Dbejte na bezpečnost!
Neplaťte předem, například za dopravu. Nesdělujte svoji adresu ani telefonní číslo při prvním kontaktu. Zjistěte více o bezpečnosti!

Share Share Share