Skutečný výlet | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Skutečný výlet, foto 1 Seznámení, Hledám ženu | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Ahoj, hezké, ale především milé a laskavé, dámě/ženě/slečně/dívce nabízím nezávazné strávení 3denního(2 noci), plně hrazeného pobytu v mé pokorně i bezvýhradně uctivé společnosti(garantuji z mé strany jednání za každou cenu vždy plné vstřícnosti ve všech ohledech – vše co myslíš, chceš, řekneš, prosazuješ, zkrátka cokoliv požaduješ, je mi svaté) s případnými intimnostmi samozřejmě jedině v případě Tvých sympatijí ke mě a navíc ještě s možností poskytnutí náhrady za Tebou vynaložené úsilí v podobě motivační finanční odměny.
Před takto delším společně stráveným časem Tě moc rád nejdříve pozvu někam ven na jídlo, kafe, procházku, všechno dohromady či cokoliv jiného Tě napadne, abys měla možnost mě trochu poznat, okouknout a víš do čeho jdeš.:-))) Nebo se pro začátek můžeme vidět ve smyslu mé již dříve zveřejněné nabídky na Opravdové rande: Ahoj, nabízím 10 tisíc za den se mnou, přihodím 3000, když uvidím, že se hodně snažíš. Schůzka možná i bez intimností, v takovém případě samozřejmě za zlomek uvedené částky. Myslím, že jsem pohodová a milá společnost, což očekávám i od Tebe. O vše ostatní se postarám... Navrhuji první poznávací schůzku na veřejném místě.
Pobyt se uskuteční v srdci Krkonoš od soboty 25.09.2021 do pondělí 27.09.2021 následovaného v úterý 28.9 státním svátkem jako stvořeným pro účely poklidného návratu k zaměstnání či jiným běžným činnostem. Dopravu tam i zpět z Prahy a okolí zajistím.
Nenech se ničím odradit a ozvi se mi na dusic007-gmail-com

Podobné inzeráty

Hledám holku z Č. Budějovic a okolí

Rád se seznámím s holkou do 45 let, štíhlé postavy, k posezení u dobrého pití v soukromí(byt v čb mám), při vzájemných sympatiích hledám dlouhodobý milenecký vztah. Pokud jsi ve finanční nouzi, mohu v... Cena: Zdarma

Radi pozveme

Partu kamaradek na vikend do Krkonos. Jsme 4 kamaradi ve veku od 35 do 45 let a v obdobi od 30.9 do 3.10 budeme obyvat jednu chalupu nedaleko Mladych Buku. Nejde nam o loveni zen ale o vtip legraci po... Cena: Zdarma
Cena dohodou

Kategorie: Seznámení / Hledám ženu
Město: Praha
Obnoveno: 6.8.2021
Prodejce: Daniel
ID: 2081686

Daniel
Poslat zprávu prodejci Rozbalit

Dbejte na bezpečnost!
Neplaťte předem, například za dopravu. Nesdělujte svoji adresu ani telefonní číslo při prvním kontaktu. Zjistěte více o bezpečnosti!

Share Share Share