Sluchátka Pioneer SE-CL34-E červené | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Sluchátka Pioneer SE-CL34-E červené, foto 1 TV, audio, video, Reprosoustavy, sluchátka | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Velmi stylová špuntová sluchátka do uší s frekvencí 10 - 21000 Hz, citlivostí 110 dB a impedancí 16 ohmů, ideální pro majitele MP3 přehrávačů, mobilních telefonů a ostatních zařízení s 3.5 mm jackem, 1,1 m kabel. Pioneer je značka vyjadřující kvalitu. Portfoliem výrobce jsou audio systémy pro domácnosti a kancelářské prostředí, z nichž lze jmenovitě uvést reproduktorové soustavy k počítači nebo k domácímu kinu, sluchátka, autorádia a samozřejmě i příslušenství. Pioneer nyní doplňuje pestrý sortiment kvalitních sluchátek do uší. Tato stylová špuntová sluchátka SE-CL34 v pěkném designu jsou vybavena kvalitním reproduktorem produkujícím dokonalé dynamické tóny. Díky měkkému silikonu bude potlačen okolní hluk, ať už při cestě autobusem a vlakem, při jízdě na kole či na hlučné ulici. Sluchátka s frekvenčním rozsahem 10 - 21000 Hz, citlivostí 110 dB a impedancí 16 ohmů jsou určena majitelům MP3 přehrávačů, mobilních telefonů, PDA, tabletů či iPhone/iPodů. Jejich použití je téměř univerzální vzhledem k přítomnosti 3.5mm jacku. Kabel má dostatečnou délku 110 centimetrů. Sluchátka SE-CL34 mají hmotnost pouze 4 gramy, čímž nikomu nebudou bránit při pohodlném nošení. Dodávají se se třemi velikostmi špuntů (S/M/L).

Parametry:
Značka: Pioneer
Typ sluchátek: do uší
Přenos signálu: kabelové
Distribuce: CZ
Expresní doručení Českou poštou (Balík do ruky) zdarma

Podobné inzeráty

DJ Tech NMXC5 - Laptop DJ Set - USB sound karta, sluchátka

S tímto setem se během chvilky změní každý notebook nebo PC v dokonalý nástroj pro diskžokeje.
Expresní doručení Českou poštou (Balík do ruky) zdarma
Cena: 599 Kč

DJ a HiFi sluchátka, pozlacený konektor

Pohodlná, individálně nastavitelná DJ sluchátka s měkkým polstrováním. Nepatrná hmotnost. Dostatečná délka kabelu - 2,7 m. Pozlacený konektor.

Parametry:
Značka: jiná
Typ sluchátek: náhlavní
Přenos s...
Cena: 429 Kč
529 Kč

Kategorie: Elektronika / TV, audio, video / Reprosoustavy, sluchátka
Stav: Nové Město: Praha
Přidáno: 13.8.2014
Prodejce: Inzerent
ID: 1074289

Share Share Share