Stephanie - Z muže ženou | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Stephanie - Z muže ženou, foto 1 Hobby, volný čas, Knihy | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Prodám zajímavou knihu "Stephanie - z muže ženou" - autobiografie transwxuála. Knihu napsala Stephanie Anne Lloydová. Vydalo nakl. Svoboda v edici Skuečné příběhy v Praze roku 1994.Tato kniha popisuje a vypráví o člověku, který prožívá transe......, a jak s tím, co mu bylo vrozeno a co nemůže nijak ovlivnit, se vypořádá. Tato, žena, která tuto knihu napsala se narodila jako muž, kterým také do 38 let byla. Byl i ženat, měl tři děti, které se později rozpadalo a vedlo to až k rozvodu. Věděl, že je to díky transe...... a rohodl se k radikálnímu kroku- k hormonální léčbě, operaci a stala se z něj Stephanie. Její život byl neobyčejný....... Kniha je v perfektním, nepoškozeném stavu a má 155 stran + fotografické přílohy. 1. vydání.
Je jako nová.
Nabídněte. Jarka Rodová

Podobné inzeráty

Prodám knihy

Prodám knihy, celou nabídku pošlu mailem. Cena: Cena dohodou

Piktové a mučedníci

Prodám knihu pro děti a mládež "Piktové a mučedníci aneb Naprosto nevítaná návštěva". Knihu napsal Arthur Ransone a ilustroval Jan Černý. Vydalo nakl. albatros v Klubu mladých čtenářů v edici Střelka ... Cena: Cena dohodou
Cena dohodou

Kategorie: Hobby, volný čas / Knihy
Město: České Budějovice
Přidáno: 15.9.2020
Prodejce: jarka
ID: 2012450

jarka
Telefon: 606 XXX Ukázat celé
Poslat zprávu prodejci Rozbalit

Dbejte na bezpečnost!
Neplaťte předem, například za dopravu. Nesdělujte svoji adresu ani telefonní číslo při prvním kontaktu. Zjistěte více o bezpečnosti!

Share Share Share