Strojní zámečník / údržbář | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Hledáme na údržbu šikovného kandidáta.

Požadujeme:

•Může být absolvent
•Praxi na obdobné pozici výhodou
•Manuální zručnost, pečlivost, samostatnost
•Orientaci v technické dokumentaci
•Ochotu pracovat na tři směny

Náplň práce:

•Údržby a kontroly výrobních strojů s písemným záznamem
•Pravidelné prohlídky a opravy výrobních strojů a zařízení
•Provádění drobné údržby k zajištění chodu objektu společnosti
•Poskytovat technickou pomoc při seřizování strojů

Nabízíme:

•Mzda 30 000 až 35 000,- Brutto
•Finanční bonus - čtvrtletní, půlroční, roční
•Dovolená 25 dní
•Stravenky