Tisíc a půl dobrodružství | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Tisíc a půl dobrodružství, foto 1 Hobby, volný čas, Knihy | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Prodám krásnou knihu "Tisíc a půl dobrodružství". Knihu napsal Richard Halliburton a vydalo nakl.Odeon NKLU v Praze roku 1986 v Klubu čtenářů sv.555. Kniha je souborem knih, které vycházeli jednotlivě za sebou a má tyto části: Královskou cestou za romantikou, Nádherné dobrodružství, Za novými světy, Létající koberec a Sedmimílové boty a Svět jako dobrodružství. Tento podnikavý a neúnavný reportér-cestovatel s nezdolnou vůlí chtěl podniknout to, co ještě nikdo nedokázal, třeba skočil do jednadvaceti metrů hluboké "Studny smrti" v Yukatanu, prožil noc na Olympu, nechal se uvěznit na Ďábelských ostrovech, pokusil se žít jako Robinson. Při svém posledním dobrodružství se ocitl v roce 1939 v tajfunu, kdesi uprostřed Tichého oceánu a tak toto poslední dobrodružství nedokončil, protože v souboji s oceánem podlehl. Kniha je opravdu napínavým čtením. Je v pěkném,nepoškozeném stavu i s obalem a má 496 stran.
Nabídněte. Jarka Rodová

Podobné inzeráty

Prodám knihy

Prodám knihy, celou nabídku pošlu mailem. Cena: Cena dohodou

Piktové a mučedníci

Prodám knihu pro děti a mládež "Piktové a mučedníci aneb Naprosto nevítaná návštěva". Knihu napsal Arthur Ransone a ilustroval Jan Černý. Vydalo nakl. albatros v Klubu mladých čtenářů v edici Střelka ... Cena: Cena dohodou
Cena dohodou

Kategorie: Hobby, volný čas / Knihy
Město: České Budějovice
Přidáno: 12.9.2020
Prodejce: jarka
ID: 2012140

jarka
Telefon: 606 XXX Ukázat celé
Poslat zprávu prodejci Rozbalit

Dbejte na bezpečnost!
Neplaťte předem, například za dopravu. Nesdělujte svoji adresu ani telefonní číslo při prvním kontaktu. Zjistěte více o bezpečnosti!

Share Share Share