Vážení uživatelé,
ke dni 01. 03. 2024 bude ukončen provoz portálu spechato.cz. Od tohoto data nebude možné vkládat nové inzeráty ani stávající inzeráty zvýrazňovat, inzeráty zveřejněné před tímto datem však budou zveřejněné po dalších 30 dnů.

Po uplynutí 30 dnů ode dne 01. 03. 2024 bude stránka spechato.cz nevratně smazána, a to včetně všech inzerátů, osobních údajů uživatelů poskytnutých portálu v souvislosti s registracemi uživatelských účtů a případných záloh těchto údajů.

Děkujeme za pochopení

× Inzerát není aktivní

Ubytování České Budějovice - LEVNÝ PENZION | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Ubytování České Budějovice - LEVNÝ PENZION, foto 1 Obchod a služby, Ubytování, hotely | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Ubytování České Budějovice na jednu nebo více nocí, nedaleko centra, výstaviště a vysokoškolské koleje VŠTE.

Levné penziony v Českých Budějovicích jsou vhodné pro dovolenou, služební pracovní cesty jednotlivců i skupin a pro každého kdo hledá kvalitní pobyt za přijatelnou cenu.

Levné ubytování České Budějovice nabízí prostorné pokoje jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkové, čtyřlůžkové a pro pracovní skupiny, nebo rodiny s dětmi dvoupokojový apartmán pro 1 - 4 osoby. Všechny pokoje jsou kvalitně vybaveny vlastním WC, sprchou, LCD televizí s rádiem, se satelitním příjmem, minibarem, chladničkou, varnou konvicí a mikrovlnkou s nádobím. Rychlý Wi-fi internet je k dispozici v celém objektu.

Penzion České Budějovice Vám připraví chutné snídaně a umožní uzavřené parkování. Stanice MHD se nachází v jeho těsné blízkosti.

Během ubytování v soukromí v Českých Budějovicích si můžete prohlédnout historické centrum města a v rámci dovolené budete moci z penzionu vyrážet do okolí, kde v celé oblasti Jižních Čech najdete mnoho historických, kulturních i stavebních památek a navštívíte zajímavá místa, která rozhodně stojí za to, vidět je na vlastní oči.

Levný penzion České Budějovice najdete v klidné části, nedaleko obchodní zóny a centra města, je vzdálen pouhých 6 km od města Hluboká nad Vltavou, kde si můžete prohlédnout Státní zámek, nebo zámek Ohrada, kde rodiny s dětmi určitě navštíví přilehlou zoologickou zahradu.

Dalším pohádkovým objektem v Jižních Čechách (25 km) od levného ubytování v Českých Budějovicích se nachází Státní zámek Český Krumlov, který rovněž stojí za Vaši návštěvu.

Krátkodobé nebo dlouhodobé ubytování České Budějovice, vám poskytne ideální odpočinek a přispěje k příjemné rodinné dovolené na Jihu Čech za dostupnou cenu.

Firemní pracovní skupiny mohou využít levné dlouhodobé ubytování České Budějovice za předem sjednanou nejlepší cenu.

890 Kč

Kategorie: Obchod a služby / Ubytování, hotely
Město: České Budějovice
Přidáno: 21.12.2023
Prodejce: Vladislava Srbová
ID: 2439034

Vladislava Srbová
Share Share Share