Ubytování České Budějovice - Levný penzion | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Ubytování České Budějovice - Levný penzion, foto 1 Obchod a služby, Ubytování, hotely | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Ubytování České Budějovice Vám poslouží jako levný penzion pro služební cesty, turistiku i rodinnou dovolenou v Jižních Čechách.
Penzion se nachází v tiché části, nedaleko centra města, poblíž pivovaru Budějovický Budvar a firmy Robert Bosch České Budějovice.
Ubytování na jednu či více nocí vám zpříjemní výhodná dopravní dostupnost městem České Budějovice a možnost bezplatného parkování osobních i dodávkových automobilů před budovou nebo parkování za poplatek na uzavíratelném a nepřetržitě kamerami monitorovaném parkovišti.
Levné ubytování v Českých Budějovicích je nekuřácké. Penzion má pokoje plně a kvalitně vybavené vlastním WC, sprchou, satelitem, plochou LCD televizí, rádiem, minibarem, chladničkou, mikrovlnkou, varnou konvicí a připojením k Wi-Fi internetu.
Levný penzion České Budějovice, nabízí kvalitní pobyt za přijatelnou cenu podobnou cenám ubytovny v Českých Budějovicích.
Penziony a levné hotely České Budějovice jsou k ubytování velice vhodné, protože Jižní Čechy jsou lákavým místem nejen pro milovníky nedotčené přírody, ale také pro obdivovatele historie a pamětihodností.
Levné ubytování České Budějovice lze využít jako příjemnou zastávku k výletům do okolních měst Český Krumlov, nebo Hluboká nad Vltavou.
Ubytování České Budějovice si Vás dovoluje pozvat do vlastní restaurace, kde jsou podávány chutné snídaně.
Největší zájem o penziony ve městě České Budějovice je na jaře kdy se v krajském městě pořádá výstava Hobby a také koncem letních prázdnin v době konání Jihočeské zemědělské výstavy Země Živitelka.
Na Českobudějovické výstaviště dojedete z penzionu během cca pěti minut jízdy automobilem. Zájemcům hledajícím pobyt mezi levnými hotely a penzion v Českých Budějovicích v těchto termínech doporučujeme zajistit si rezervaci s větším časovým předstihem.

Podobné inzeráty

Penzion Minor levné ubytování České Budějovice

Penzion Minor České Budějovice Vám poskytne kvalitní krátkodobé ubytování na jednu nebo několik nocí.

Nabízíme také levné dlouhodobé ubytování v Českých Budějovicích, v komfortně vybavených pokojí...
Cena: 490 Kč
490 Kč

Kategorie: Obchod a služby / Ubytování, hotely
Město: České Budějovice
Obnoveno: 25.11.2022
Prodejce: Vladislava Srbová
ID: 2199584

Vladislava Srbová
Telefon: 721 XXX Ukázat celé
Poslat zprávu prodejci Rozbalit

Dbejte na bezpečnost!
Neplaťte předem, například za dopravu. Nesdělujte svoji adresu ani telefonní číslo při prvním kontaktu. Zjistěte více o bezpečnosti!

Share Share Share