Učitel/ka | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Učitel/ka, foto 1 Nabídka práce, Vzdělávání | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Jdeme do světa, z. s. IČO: 108 15 155

Přijmeme kolegyni či kolegu na pracovní pozici učitele/ky v dětské skupině.

Vhodné pro studenty, absolventy, cizince, osoby na rodičovské dovolené.

Místo výkonu práce: Dětská skupina Jdeme do světa, Československé armády 1029,
684 01 Slavkov u Brna, okres Vyškov

Náplň práce: péče o děti ve věku od 2 let do zahájení povinné školní docházky zaměřená na zajištění potřeb dětí, na jejich všestranný rozvoj a rozvoj jejich schopností. Vedení dětí k zodpovědnosti a samostatnosti, upevňování kulturních, hygienických, sociálních návyků a základů společenského chování, nácvik denních
činností a pomoc při hygieně, příprava a realizace aktivit s ohledem na vzdělávací
potřeby dětí, dodržování etických principů při práci a vedení dětí k morálním hodnotám,
uplatňování zásad zdravého životního stylu podle věku dítěte, komunikace s rodiči při
předávání dětí, vedení provozní dokumentace.

Požadujeme: středoškolské nebo vyšší vzdělání v pedagogickém oboru (kvalifikace učitele mateřské školy, učitele 1. stupně základní školy, speciálního pedagoga, vychovatele, nebo asistenta pedagoga), nebo ve zdravotnickém oboru (kvalifikace všeobecné sestry, praktické sestry, dětské sestry, porodní asistentky,
zdravotně-sociálního pracovníka, zdravotnického záchranáře, psychologa,
lékaře), nebo odborná způsobilost k výkonu povolání sociálního pracovníka, nebo kurz chůvy.

Další požadavky: anglický jazyk na úrovni B2 (pokročilý) nebo C1 (velmi pokročilý), hra na hudební nástroj, bezúhonnost, morální bezúhonnost, zdravotní způsobilost, láskyplný vztah k dětem a k profesi, proaktivní přístup, kreativita a výtvarné cítění, ochota učit se novým věcem, organizační a komunikační
dovednosti, příjemné vystupování, zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost, flexibilita, samostatnost.

Druh pracovního úvazku: práce na plný úvazek (8hod./den), možnost zkráceného úvazku (6hod./den), nebo dohoda o pracovní činnosti
(20hod./týden), možnost práce na dohodu o provedení práce (DPP 135Kč/hod.)

Termín nástupu: nástup možný ihned nebo dle dohody

Mzda: 28 000 až 30 000 Kč / měsíc

Nabízené výhody: podnikové stravování zdarma, odměny, další vzdělávání v oboru, 5 týdnů dovolené, zaučení a pravidelné školení, stabilní zázemí, příjemné a přátelské pracovní prostředí.

Kontakt: Miroslava Růžičková, tel.: 608 212 772, v případě zájmu zasílejte životopis s fotografií na e-mail.