Úklid - VZP Šumperk pro OZP | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Úklid - VZP Šumperk pro OZP, foto 1 Nabídka práce, Úklid a údržba | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Hledáme spolehlivé a šikovné uklízeče/uklízečky na úklid kanceláří, společných prostor a sociálního zařízení.
Místo vhodné pro invalidní důchodce nebo OZZ.
Pracoviště: Palackého 3040/2,787 01 Šumperk
Náplň práce:
Pravidelný úklid kanceláří - vysávání koberců, stírání podlah, vynesení odpadků, otření omaků na nábytku, otření prachu.
- práce na HPP
- zkrácený úvazek – 4 hod./denně – Po-Pá
- mzda: 99,90 Kč/hod.
- ranní úklid: od 6:00 hod
- nástup ihned
- Benefity: náborový příspěvek za přivedení nového zaměstnance s OZP, firemní tarif
- první kontakt pouze telefonicky
- volejte naši bezplatnou linku 800 99 11 88
- nebo 723 612 506 vždy v Po – Pá od 8:00 – 14:00

Podobné inzeráty

úklidové práce - víkendy

pro pracoviště v Kuřimi přijmeme pracovníky na úklid na víkendy a svátky na 12 ti hodinové ranní směny od 6 do 18 hodin. Směny lze dohodnout dle vaší potřeby
Požadujeme trestní bezúhonnost, pečlivost...
Cena: 115 Kč

Úklid Český rozhlas Ostrava pro OZP, nástup ihned.

Bezpečnostní a úklidová firma FORCORP GROUP hledá pracovníky OZP na úklid.

Pracoviště: Český rozhlas Ostrava, Dr.Šmerala 2,4 a 6

Chráněné pracovní místo pro OZP (osoba zdravotně znevýhodněná, in...
Cena: 100 Kč
99 Kč

Kategorie: Nabídka práce / Úklid a údržba
Město: Šumperk
Přidáno: 24.11.2021
Prodejce: Eleonora Handlová
ID: 2111980

Eleonora Handlová
Telefon: +42 XXX Ukázat celé