Vážení uživatelé,
ke dni 01. 03. 2024 bude ukončen provoz portálu spechato.cz. Od tohoto data nebude možné vkládat nové inzeráty ani stávající inzeráty zvýrazňovat, inzeráty zveřejněné před tímto datem však budou zveřejněné po dalších 30 dnů.

Po uplynutí 30 dnů ode dne 01. 03. 2024 bude stránka spechato.cz nevratně smazána, a to včetně všech inzerátů, osobních údajů uživatelů poskytnutých portálu v souvislosti s registracemi uživatelských účtů a případných záloh těchto údajů.

Děkujeme za pochopení

Válečníci - Pod plachtami korábů | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Válečníci - Pod plachtami korábů, foto 1 Hobby, volný čas, Knihy | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Prodám knihu "Válečníci" - pod plachtami korábů" - Od první plavby kolem světa do nástupu páry.Knihu sepsal Václav Patočka a ilustroval Přemysl Kubela. Vydalo nakl. Naše vojsko v Praze roku 1993. 1.vydání. Kniha má tyto části: První důkaz o kulatosti Země, Piráti a korzáři,-příživníci dobyvatelů, Anglie přebírá žezlo vlády nad oceány, Vznik a rozvoj ruské námořní moci, Moře nepatří jen evropanům, Novověcí námořní důstojníci, Vrcholné období válečných plachetních lodí. Kniha je v perfektním,nepoškozeném stavu a má 1455 stran. Vhodná i jako pěkný dárek pro milovníky historie plavby.
Nabídněte. Jarka Rodová

Podobné inzeráty

Malin na pustém ostrově

Prodám knihu pro děti (pro začínající čtenáře) "Malin na pustém ostrově". Knihu napsal Hans Peterson a ilustroval Jiří Fixl. Vydalo nakl.Albatros v Praze roku 1982 v edici První čtení. 1.vydání. Má dv... Cena: Cena dohodou

O zakleté žábě

Prodám knihu slovenských lidových pohádek v češtině "O zakleté žábě". Knihu napsal Ondrej Sliacky a ilustroval Lumír Ševčík. Vydala nakl. Albatros v Praze roku 1985 v edici První čtení. 1.vydání. Kni... Cena: Cena dohodou
Cena dohodou

Kategorie: Hobby, volný čas / Knihy
Město: České Budějovice
Obnoveno: 28.2.2024
Prodejce: Jarka
ID: 2147790

Jarka
Telefon: 606 XXX Ukázat celé
Poslat zprávu prodejci Rozbalit

Dbejte na bezpečnost!
Neplaťte předem, například za dopravu. Nesdělujte svoji adresu ani telefonní číslo při prvním kontaktu. Zjistěte více o bezpečnosti!

Share Share Share