Válka s Mloky, Krakatit, Povídky z jedné kapsy a Povídky z druhé kapsy, Hordubal.... | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Válka s Mloky, Krakatit, Povídky z jedné kapsy a Povídky z druhé kapsy, Hordubal...., foto 1 Hobby, volný čas, Knihy | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Prodám knihy Karla Čapka (i jednotlivě) a to:"Anglické listy"- pro větší názornost provázené autorovými obrázky, Vydal Československý spisovatel v roce 1970. Má čtyři části: Anglie, Cesta do skotska a Severní Wels, Listy o Irsku, Zase v Anglii. Má 185 stran, pěkný. nepoškozený stav.
"Krakatit" - Vydaloé nakl. Českosl.spisovatel v edici "Dílo bratří Čapků v roce 1957. Pěkný, nepoškozený stavv i s obalem a má 310 stran. Vhodná i jako pěkný dárek.
"Válka s Mloky" - Má tři knihy: 1. Andrias Scheuchzeri, 2. Po stupních civilizace, 3. Válka s Mloky. Vydalo nakl. Českosl.spisovatel v roce 1972. Pěkný s i s obalem a má 224 stran.
"Hordubal, Povětroň, Obyčejný život"- Trilogie Karla Čapka. Vydaná nakl. Českosl.spisovatel v roce 1958 v edici "Výbor z díla K.Č. sv.3." Perfektní,nepoškozený stavu i s obalem a má 4720 stran Vhodná i jako pěkný dárek.
"Povídky z jedné kapsy" a "Povídky z druhé kapsy"- Kniha je na půl: 1.půlka jsou Povídky z jedné kapsy a když vezmete z druhé strany jsou tam Povídky z druhé kapsy. Knihu ilustroval Cyril Bouda a vydalo nakl.Českosl.spis. v edici Slunovrat v Praze roku 1985.Je v perfektním,nepoškozeném stavu i s obalem a má 320 stran. Vhodná i jako pěkný dárek.
Nabídněte. Jarka Rodová

Podobné inzeráty

Malin na pustém ostrově

Prodám knihu pro děti (pro začínající čtenáře) "Malin na pustém ostrově". Knihu napsal Hans Peterson a ilustroval Jiří Fixl. Vydalo nakl.Albatros v Praze roku 1982 v edici První čtení. 1.vydání. Má dv... Cena: Cena dohodou

O zakleté žábě

Prodám knihu slovenských lidových pohádek v češtině "O zakleté žábě". Knihu napsal Ondrej Sliacky a ilustroval Lumír Ševčík. Vydala nakl. Albatros v Praze roku 1985 v edici První čtení. 1.vydání. Kni... Cena: Cena dohodou
Cena dohodou

Kategorie: Hobby, volný čas / Knihy
Město: České Budějovice
Obnoveno: 26.11.2023
Prodejce: jarka
ID: 2012629

jarka
Telefon: 606 XXX Ukázat celé
Poslat zprávu prodejci Rozbalit

Dbejte na bezpečnost!
Neplaťte předem, například za dopravu. Nesdělujte svoji adresu ani telefonní číslo při prvním kontaktu. Zjistěte více o bezpečnosti!

Share Share Share