Velké osvětlené digitální kolejiště HO | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Velké osvětlené digitální kolejiště HO, foto 1 Hobby, volný čas, Sběratelství a starožitnosti | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Prodám nové, velké digitální kolejiště H0. Vše je z nových dílů (mimo jedné budovy). Kolejivo A-Gleis od Pika, 3x elektrická výhybka. Kolejiště je osvětlené, profilové koleje pro digitální provoz (koleje jsou trošku klopené), budovy jsou též osvětlené, viz foto. V ceně jsou budovy, vozidla, asi 110 stromů, zvířata, napájecí zdroj pro DCC řízení výhybek, osvětlení, modul výhybek včetně přestavníků. V ceně není DCC ovladač (je možné jej prodat) a také nejsou v ceně vlakové soupravy (také mohu nějakou novou přenechat), lokomotivy, vagóny, vše ostatní na foto je součástí. Kolejiště je rozměrů 200 x 125 cm, je ze dvou polovin, 125 x 100 cm, vejde se do většiny osobních automobilů, jednoduché na převoz, jednoduché na rozložení a složení.

Podobné inzeráty

30 000 Kč

Kategorie: Hobby, volný čas / Sběratelství a starožitnosti
Město: Česká Třebová
Obnoveno: 21.11.2020
Prodejce: Ivan Bouška
ID: 2019332

Ivan Bouška
Telefon: 777 XXX Ukázat celé
Poslat zprávu prodejci Rozbalit

Dbejte na bezpečnost!
Neplaťte předem, například za dopravu. Nesdělujte svoji adresu ani telefonní číslo při prvním kontaktu. Zjistěte více o bezpečnosti!

Share Share Share