Vážení uživatelé,
ke dni 01. 03. 2024 bude ukončen provoz portálu spechato.cz. Od tohoto data nebude možné vkládat nové inzeráty ani stávající inzeráty zvýrazňovat, inzeráty zveřejněné před tímto datem však budou zveřejněné po dalších 30 dnů.

Po uplynutí 30 dnů ode dne 01. 03. 2024 bude stránka spechato.cz nevratně smazána, a to včetně všech inzerátů, osobních údajů uživatelů poskytnutých portálu v souvislosti s registracemi uživatelských účtů a případných záloh těchto údajů.

Děkujeme za pochopení

Velký Gatsby - poslední magnát | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Velký Gatsby - poslední magnát, foto 1 Hobby, volný čas, Knihy | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Prodám knihu "Velký Gatsby - poslední magnát". Knihu napsal Francis Scott Fitzcerald a vydalo nakl. Odeon-NKLU v edici Krásná literatura v Klubu čtenářů sv.425 v Praze roku 1979. Kniha je v pěkném,nepoškozeném stavu i s obalem a má 300 stran. Vhodná i jako pěkný dárek. Kniha je křehkým příběhem o Velkém Gatsby, který obětoval svůj život za svůj vysněný sen. Gatsby byl pašerákem wisky, který podlehl "americkému snu" o úspěchu a možnostech a vytvořil tak jistý prototyp amerického hrdiny. Spisovatel vše zpracoval tuto knihu způsobem mistrovským a tak si trvale vydobyl první místo v moderní ameritské světové literatuře.

Nabídněte. Jarka Rodová

Podobné inzeráty

Malin na pustém ostrově

Prodám knihu pro děti (pro začínající čtenáře) "Malin na pustém ostrově". Knihu napsal Hans Peterson a ilustroval Jiří Fixl. Vydalo nakl.Albatros v Praze roku 1982 v edici První čtení. 1.vydání. Má dv... Cena: Cena dohodou

O zakleté žábě

Prodám knihu slovenských lidových pohádek v češtině "O zakleté žábě". Knihu napsal Ondrej Sliacky a ilustroval Lumír Ševčík. Vydala nakl. Albatros v Praze roku 1985 v edici První čtení. 1.vydání. Kni... Cena: Cena dohodou
Cena dohodou

Kategorie: Hobby, volný čas / Knihy
Město: České Budějovice
Obnoveno: 8.1.2024
Prodejce: Jarka
ID: 2104061

Jarka
Telefon: 606 XXX Ukázat celé
Poslat zprávu prodejci Rozbalit

Dbejte na bezpečnost!
Neplaťte předem, například za dopravu. Nesdělujte svoji adresu ani telefonní číslo při prvním kontaktu. Zjistěte více o bezpečnosti!

Share Share Share