Vrátnice/Recepce-ubytovna OZP- Praha 10 - Záběhlice | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Vrátnice/Recepce-ubytovna OZP- Praha 10 - Záběhlice, foto 1 Nabídka práce, Brigády | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Náplň práce:
•Vrátnice/Recepce
•Kontrola oprávněnosti vstupu a pobytu
•Drobná administrativa
•Obchůzková činnost (fyzicky nenáročné)
Požadujeme:
•Čistý rejstřík trestů
•Spolehlivost, flexibilita
*Zkušenosti výhodou
*Pouze OZP
Nabízíme:
• HPP/DPP
• směny 12 h směny denní/noční, nepřetržitý provoz
•Stabilní zaměstnání s pravidelnou výplatou
*Pracoviště: Trelleborg Czech Wheels Systems, Mitas Ubytovna, Záběhlice
*Mzda: 102,90 Kč/hod
Nástup: Ihned