Vážení uživatelé,
ke dni 01. 03. 2024 bude ukončen provoz portálu spechato.cz. Od tohoto data nebude možné vkládat nové inzeráty ani stávající inzeráty zvýrazňovat, inzeráty zveřejněné před tímto datem však budou zveřejněné po dalších 30 dnů.

Po uplynutí 30 dnů ode dne 01. 03. 2024 bude stránka spechato.cz nevratně smazána, a to včetně všech inzerátů, osobních údajů uživatelů poskytnutých portálu v souvislosti s registracemi uživatelských účtů a případných záloh těchto údajů.

Děkujeme za pochopení

Vyhnání Gerty Schnirch - belletrie | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Vyhnání Gerty Schnirch - belletrie, foto 1 Hobby, volný čas, Knihy | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Prodám knihu "Vyhnání Gerty Schnirch". Knihu napsala Kateřina Tučková a vydalo nakl. Host v Brně 2010. Román je o jednom osudu zlomeném dějinami, o vině Čechů a Němců, o tom, zda je možné odpustit a porozumět.... Dcera s matkou jsou i s ostatními brněnskými Němci odsunuty do Vídně. Mnoho vyhnaců cestou podlehne epidemii tyfu a úplavice. Někteří Němci s Gertou a matkou se zachrání na Jižní Moravě a jsou vystnaděné na okraj společnosti....... Kniha je v perfektním, nepoškozeném stavu a má 416 stran. Je jako nová, vhodná i jako pěkný dárek.
Nabídněte. J.Rodová

Podobné inzeráty

Malin na pustém ostrově

Prodám knihu pro děti (pro začínající čtenáře) "Malin na pustém ostrově". Knihu napsal Hans Peterson a ilustroval Jiří Fixl. Vydalo nakl.Albatros v Praze roku 1982 v edici První čtení. 1.vydání. Má dv... Cena: Cena dohodou

O zakleté žábě

Prodám knihu slovenských lidových pohádek v češtině "O zakleté žábě". Knihu napsal Ondrej Sliacky a ilustroval Lumír Ševčík. Vydala nakl. Albatros v Praze roku 1985 v edici První čtení. 1.vydání. Kni... Cena: Cena dohodou
Cena dohodou

Kategorie: Hobby, volný čas / Knihy
Město: České Budějovice
Obnoveno: 19.2.2024
Prodejce: Jarka
ID: 2433545

Jarka
Telefon: 606 XXX Ukázat celé
Poslat zprávu prodejci Rozbalit

Dbejte na bezpečnost!
Neplaťte předem, například za dopravu. Nesdělujte svoji adresu ani telefonní číslo při prvním kontaktu. Zjistěte více o bezpečnosti!

Share Share Share