ZÁMEČNÍK + UBYTOVÁNÍ + ZÁLOHY | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

ZÁMEČNÍK + UBYTOVÁNÍ + ZÁLOHY, foto 1 Nabídka práce, Řemeslné práce | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Do strojírenské výroby v Plzni hledáme šikovné zámečníky/ montéry.

Náplň práce:
Montážní činnost a zámečnické práce ve strojní výrobě.
POŽADUJEME:
• vyučení ve strojním oboru výhodou
• praxe ve strojním oboru
• Manuální zručnost
• Orientaci ve výkresové dokumentaci
NABÍZÍME
• Smlouvu na HPP
• Dlouhodobou spolupráci ve stabilním podniku
• Možnost záloh
• Ubytování
• Možnost přesčasů
Místo výkonu práce:
• Plzeň
Mzda
až 160 Kč / hod. dle pracovního zařazení
Nástup IHNED
V případě zájmu volejte či pište na tel: 777 573 051
Poděbradova 1, Plzeň – V přízemí budovy Avalon centrum – MARKMONT S.R.O.