ZEDNÍK / STAVEBNÍ DĚLNÍK | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

ZEDNÍK / STAVEBNÍ DĚLNÍK, foto 1 Nabídka práce, Řemeslné práce | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Náplň práce:
veškeré zednické práce - především omítky, vyzdívání, zazdívání, opravy, betonáže a další základní práce zednického řemesla
obkladačské práce - obklady, dlažby, zámková dlažba

Požadavky:
samostatnost
spolehlivost
zodpovědnost
všeobecný přehled o zednickém řemesle
aktivní řidič
vyučení není podmínkou

Nabízíme:
práce na plný úvazek (případně jiná forma úvazku dle dohody)
odměna dle pracovního nasazení 18.000 - 25.000Kč
práce v Plzni a okolí
nástup je možný hned nebo dle dohody
Pro více informací kontaktujte: Jan Fictum, tel. 776 896 748