Zámečník – svářeč | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Zámečník – svářeč, foto 1 Nabídka práce, Řemeslné práce | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Místo výkonu: Jižní Čechy

Náplň práce:
- svařování materiálu dle výkresové dokumentace – CO2
- skládání materiálu a následná kontrola svárů
- případné provádění oprav
- zodpovědnost za dodržování požadované kvality
Co požadujeme:
- vyučení v oboru
- praxi jako zámečník, svářeč
- orientaci v technické dokumentaci
- samostatnost
- pracovitost, pečlivost
- manuální zručnost
Mzda:
- 18.000 – 25.000 Kč v závislosti na Vaší praxi a zkušenostech
Nástup:
- září 2020