× Inzerát není aktivní

Zhubněte a očistěte své tělo *EMULIPS SLIM 60/ 60* | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Zhubněte a očistěte své tělo *EMULIPS SLIM 60/ 60*, foto 1 Móda a zdraví, Doplňky stravy | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Nabízím Vám 100% přírodní produkt české výroby, který velmi výrazně zlepšuje trávení tuků ve Vašem těle a tím Vám nastartuje a podpoří proces hubnutí a očištění.
EMULIPS SLIM 60/60 ( 60 tobolek a 60g směsi )
Emulips Slim významně stimuluje spalování tuků v buňkách, omezuje ukládání tělesného tuku a výrazně ovlivňuje snížení příjmu potravy.
Emulips Slim 60/60 se skládá z Emulipsu Slim 60 ks tobolek a Emulipsu Slim Drinku s obsahem 60g čajové směsi
Podporuje snižování množství přijímané potravy,výrazně stimuluje odbourávání tělesného tuku,povzbuzuje činnost jater a ledvin,silné antioxidační účinky,podporuje vylučování škodlivých látek z těla a tak napomáhá k vnitřní očistě organismu
Emulips Slim je doplněk stravy vyrobený z přírodních ingrediencí té nejvyšší kvality. Základními stavebními kameny této exkluzivní prastaré receptury jsou výtažky ze zeleného čaje, Garcinie cambogie a mnoha dalších unikátních bylin.
Při užívání Emulipsu Slim doporučuji dodržovat pitný režim (2 - 3 litry denně).Emulips Slim stejně jako další výrobky OKG napomáhají vylučovat nežádoucí látky z těla, pracují na principu odvodu všech těchto látek prostřednictvím moči.
Dávkování:
Emulips Slim se užívá 20 dní, 3 x denně 1 tobolku
Emulips Slim Drink bylinná směs se užívá 30 dní, 3 x denně 1/3 čajové lžičky zalitá horkou vodou
Prvních 20 dní se užívají tobolky společně s drinkem. Zbývajících 10 dní se užívá samotný drink, který usnadní odvod nežádoucích metabolitů, které vznikly při hubnutí, ven z těla.

POŠTOVNÉ A BALNÉ SAMOZŘEJMĚ ZDARMA !!! V okrese Nymburk zavezu zboží osobně k Vám domů :-)
Věra Vlčková, Nezávislý obchodní partner OKG, reg.číslo 03-007534

Podobné inzeráty

1 290 Kč

Kategorie: Móda a zdraví / Doplňky stravy
Město: Nymburk
Obnoveno: 31.10.2016
Prodejce: Věra Vlčková
ID: 70438

Věra Vlčková
ověřený uživatel
Share Share Share