Živá hudba z Valašska + DJ - oslavy, svatby, večírky, plesy, dětské akce a pod. | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Živá hudba z Valašska + DJ - oslavy, svatby, večírky, plesy, dětské akce a pod., foto 1 Hobby, volný čas, Hudba | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Zahrajeme a zazpíváme na Vašich oslavách (s veselým programem pro oslavence), svatbách (na kterých pořádáme různé veselé svatební hry), tanečních večerech a odpoledních, tan. zábavách, večírcích, karnevalech a plesech - Hudební skupina REMIX z Valašska: Zpěvák + zpěvačka s kláves.n. a perkusy
- Čs. a Sl. písničky nové i starší (Mirai, Mandrage, Elán, M. David, Team, Verona, Kryštof, Kabát, H. a L. Vondráčková, Reflexy, Argema, Olympic, P. Kolář a j.)
zahr. od Everg. po současnou tan. muziku.
Country naše a zahraniční.
- Lidovky a jejich směsky v hojném počtu.
- Písničky pro děti (vhodné pro dětské dny a maškarní bály)
- Pořádáme též Dětské pěvecké soutěže - Superstar, Dětské diskotéky a vystupujeme pro klienty ze Stacionářů.
- Dlouhodobé zkušenosti v tuz.a v zahraničí.
- Moderování v ČJ, NJ.
- V případě zájmu - možnost uspořádání Karaoke Show, nebo i zajištění jiných hudebních skupin i jednotlivců, se kterými spolupracujeme, či nazvučení vaší akce kvalitní hudební aparaturou a technikou.

NOVĚ: Skupina REMIX + DJ který zaručeně kvalitně zakončí Vaši Svatbu či Oslavu pro mladší tancechtivé osazenstvo v pozdních hodinách. Délka jeho vystoupení po domluvě.

- Tel: 605 437 048 p. Ivo
www.agentura-remix.cz

Podobné inzeráty

Hledáme amatérské hudebníky - hráče a zpěváky country a folk Brno

Hledáme amatérské hudebníky - hráče a zpěváky country a folk ( muže i ženy ), kteří by měli čas se jednou týdně večer sejít v Brně - Králově Poli a zahrát si. Informace pouze telefonicky. Cena: 1 Kč

Vinotéka Brno živá hudba - večery s country a folk kytarou

Nevinný bar - menší vinotéka ve středu Brna Vás zve na pravidelné středeční a páteční večery s živou hudbou - country a folk večery s kytarou od 19,00 hod. v domácí atmosféře.
Přijďte zavzpomínat na ...
Cena: 1 Kč
1 Kč

Kategorie: Hobby, volný čas / Hudba
Kultura: Hudebníci, zpěváci Město: Vsetín
Obnoveno: 19.2.2024
Prodejce: REMIX
ID: 1972220

REMIX
Telefon: 605 XXX Ukázat celé
Poslat zprávu prodejci Rozbalit

Dbejte na bezpečnost!
Neplaťte předem, například za dopravu. Nesdělujte svoji adresu ani telefonní číslo při prvním kontaktu. Zjistěte více o bezpečnosti!

Share Share Share