iPhone 13 Pro Max 256GB | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

iPhone 13 Pro Max 256GB, foto 1 Telefony a GPS, Mobilní telefony | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

iPhone 13 Pro Max 256GB

Apple iPhone 13 Pro Max 25GGB

ZÁSADY VRÁCENÍ:* U tohoto produktu je zaručeno, že bude fungovat perfektně v dobrém stavu. Pokud z nějakého důvodu nejste se svým nákupem spokojeni, informujte nás do 90 dnů po obdržení položky. * Všechny vrácené položky musí být v původním stavu a balení. Produkty, které byly (rozebrány) nebo upraveny, bohužel nemůžeme vrátit.

DOPRAVA A DORUČENÍ:
* Nabízíme dopravu zdarma a doručení všem novým zákazníkům, doručení probíhá přímo k vašim dveřím. * Doručení trvá jen 2-3 pracovní dny, žádné vlastní problémy, protože společnost se stará o všechny postupy. * Nabízíme také velkoobchodní a maloobchodní nákup, s dobrými slevami, čím více nakoupíte, tím lepší slevu získáte. * Sledovací číslo je vydáno ihned po odeslání.

PROČ NAKUPOVAT U NÁS? * Vaše soukromí je zajištěno* Naše ceny jsou bezkonkurenční* Bezpečná transakce zaručena* Odesíláme od pondělí do soboty. * Nabízíme přiměřenou slevu na hromadné nákupy* Nabízíme 90denní návratovou politiku a 100% záruku vrácení peněz.
KONTAKTUJTE NÁS NYNÍ NA WHATSAPP A ZÍSKEJTE SLEVANÉ CENY NA PRODEJ ZAJÍMAVÉ KUPUJÍCÍ BY MĚLI PŘESMĚT DOTAZY NA KONTAKTY: +447418604781

Podobné inzeráty

27 Kč

Kategorie: Elektronika / Telefony a GPS / Mobilní telefony
Město: Dlouhá Loučka
Přidáno: 25.11.2021
Prodejce: Cole Miller
ID: 2112254

Cole Miller
Poslat zprávu prodejci Rozbalit

Dbejte na bezpečnost!
Neplaťte předem, například za dopravu. Nesdělujte svoji adresu ani telefonní číslo při prvním kontaktu. Zjistěte více o bezpečnosti!

Share Share Share