Přihlásit se

Pokud jste zapoměli heslo, zadejte svůj e-mail v kolonce Zapomenuté heslo a klikněte na tlačítko Nové heslo.Přihlásit se pomocí Facebook
Přihlásit se pomocí Facebook

Registrovat

Registrací získáte přístup do složky Moje inzeráty, kde můžete: upravit či smazat svoje inzeráty, zkontrolovat odpovědi na Vaše inzeráty, podívat se na sledované inzeráty. Zadejte e-mailovou adresou, heslo a údaje potvrďte v e-mailu, který Vám zašleme.Stát se Ověřeným uživatelem

Ověřený uživatel

Při nákupu nebo výměně zboží na internetu, musíte plně důvěřovat protistraně, se kterou jednáte a jste tak odkázáni na informace, které Vám prodávající sám poskytne. Abychom zvýšili důvěryhodnost prodávajícího, připravili jsme pro Vás ve spolupráci s mojeID status Ověřený uživatel. U prodávajících s tímto statusem garantujeme, že uživatel je opravdu tím, za koho se vydává.


V čem mi status Ověřený uživatel pomůže?

Obecně by mělo platit, že pokud zboží nabízí Ověřený uživatel, měli byste mít jistotu, že se nejedná o podvodníka, ale poctivého prodejce. Ověřený uživatel musí mít registraci a ověřený profil na mojeID. Jeho identita je nám tedy znám a to včetně jména, adresy trvalého bydliště a telefoniho čísla.


Chci se stát Ověřeným uživatelem

Není nic snadnějšího než si vytvořit svůj vlastní účet na mojeID. Pokud již svůj účet na mojeID máte, propojte si ho se svým účtem na Spěchá.to.


Založit účet mojeID

Zapomenuté heslo